Výstavy 2022
02. listopadu 2021 – 12. ledna 2022 | Alena Antonová |
Výstavy 2021
02. listopadu 2021 – 12. ledna 2022 | Alena Antonová | |
14. září 2021 – 30. října 2021 | Karel Demel | |
15. června 2021 – 31. srpna 2021 | Pavel Sukdolák |
Výstavy 2020
20. září 2020 – 31. prosince 2020 | Hana Čápová | |
23. června 2020 – 30. srpna 2020 | Vladimír Jelínek | |
28. ledna 2020 – 31. března 2020 | Karel Beneš |
Výstavy 2019
12. listopadu 2019 – 31. prosince 2019 | Marina Richter | |
10. září 2019 – 07. listopadu 2019 | Daniela Benešová | |
04. června 2019 – 28. srpna 2019 | Ota Janeček | |
02. dubna 2019 – 31. května 2019 | Josef Paleček | |
15. ledna 2019 – 28. března 2019 | Eduard Hájek |
Výstavy 2018
06. listopadu 2018 – 31. prosince 2018 | Jan Odvárka | |
27. srpna 2018 – 15. listopadu 2018 | Kozub Irina | |
09. května 2018 – 15. srpna 2018 | Vlasta Švejdová | |
13. března 2018 – 30. dubna 2018 | Milan Novák | |
16. ledna 2018 – 28. února 2018 | Vlastimil Zábranský |
Výstavy 2017
07. listopadu 2017 – 31. prosince 2017 | Emma Srncová, Jaroslav Svoboda | |
23. května 2017 – 30. června 2017 | Pavel Sukdolák | |
14. února 2017 – 14. dubna 2017 | Václav Zeman |
Výstavy 2016
15. listopadu 2016 – 31. prosince 2016 | jiří Suchý | |
13. září 2016 – 05. listopadu 2016 | Karel Šafář | |
10. května 2016 – 31. srpna 2016 | Oldřich Jelínek | |
01. prosince 2015 – 28. února 2016 | Vladimír Gažovič |
Výstavy 2015
01. prosince 2015 – 28. února 2016 | Vladimír Gažovič | |
06. října 2015 – 25. listopadu 2015 | Pavel Sukdolák, Saša Zahradník | |
14. července 2015 – 30. září 2015 | Olbram Zoubek | |
25. listopadu 2014 – 31. ledna 2015 | Adolf Born |
Výstavy 2014
25. listopadu 2014 – 31. ledna 2015 | Adolf Born | |
14. října 2014 – 19. listopadu 2014 | Zuzana Skalníková | |
02. září 2014 – 11. října 2014 | Alena Antonová, Petr Šturma | |
17. června 2014 – 31. srpna 2014 | Oldřich Jelínek | |
08. dubna 2014 – 24. května 2014 | Karel Demel | |
13. února 2014 – 29. března 2014 | Milan Bauer | |
12. listopadu 2013 – 08. února 2014 | Daniela Benešová, Jaroslav Svoboda |
Výstavy 2013
12. listopadu 2013 – 08. února 2014 | Daniela Benešová, Jaroslav Svoboda | |
08. října 2013 – 09. listopadu 2013 | Blanka Voldřichová, Oldřich Michael Brož | |
10. září 2013 – 05. října 2013 | Jaroslav Novák | |
28. května 2013 – 31. července 2013 | Mirka Věrčáková | |
02. dubna 2013 – 25. května 2013 | Oldřich Kulhánek, Peter Nižňanský | |
05. února 2013 – 30. března 2013 | Jaroslav Svoboda |
Výstavy 2012
27. listopadu 2012 – 31. prosince 2012 | Jaromír Huja | |
11. září 2012 – 24. listopadu 2012 | Daniela Benešová, Ladislav Janouch | |
15. května 2012 – 30. června 2012 | Jiří Bouda | |
13. března 2012 – 12. května 2012 | Josef Liesler |
Výstavy 2011
30. listopadu 2011 – 31. prosince 2011 | Jaroslava Pešicová | |
01. listopadu 2011 – 26. listopadu 2011 | Jaroslava Brázdová | |
04. října 2011 – 29. října 2011 | Vladimír Jelínek | |
06. září 2011 – 01. října 2011 | Adolf Born, Vlastimil a Marek Teskovi | |
31. května 2011 – 31. července 2011 | Katarína Vavrová | |
10. května 2011 – 28. května 2011 | Michaela Kuklíková | |
12. dubna 2011 – 07. května 2011 | Alena Antonová | |
08. března 2011 – 02. dubna 2011 | Josef Dudek | |
30. listopadu 2010 – 26. února 2011 | Ota Janeček |
Výstavy 2010
30. listopadu 2010 – 26. února 2011 | Ota Janeček | |
03. listopadu 2010 – 27. listopadu 2010 | Zdenka Krejčová | |
30. září 2010 – 30. října 2010 | Jiří Suchý | |
19. května 2010 – 31. července 2010 | Jan Odvárka | |
13. dubna 2010 – 15. května 2010 | Predikantová Jana | Naivní malba a grafika |
16. března 2010 – 10. dubna 2010 | Pavel Sukdolák | |
16. února 2010 – 13. března 2010 | Jiří Kožíšek | |
01. prosince 2009 – 30. ledna 2010 | Vlastimil Zábranský, Jaroslav Svoboda |
Výstavy 2009
01. prosince 2009 – 30. ledna 2010 | Vlastimil Zábranský, Jaroslav Svoboda | |
03. listopadu 2009 – 28. listopadu 2009 | Marina Richter, Radka Linhartová | |
06. října 2009 – 31. října 2009 | Jiří Ščerbakov | |
09. září 2009 – 03. října 2009 | Josef Paleček | |
20. května 2009 – 30. června 2009 | Ota Janeček | |
07. dubna 2009 – 16. května 2009 | Jana Mikysková | |
03. března 2009 – 04. dubna 2009 | Igor Cvacho | |
03. února 2009 – 28. února 2009 | Gedeonová Milica | |
02. prosince 2008 – 31. ledna 2009 | Daniela Benešová |
Výstavy 2008
02. prosince 2008 – 31. ledna 2009 | Daniela Benešová | |
04. listopadu 2008 – 29. listopadu 2008 | Oldřich Kulhánek, Viki Odstrčil | |
30. září 2008 – 01. listopadu 2008 | Bohumil Nečas | |
02. září 2008 – 27. září 2008 | Adolf Born | |
03. června 2008 – 31. července 2008 | Václav Hartmann | |
13. května 2008 – 31. května 2008 | Výtvarníci proti týrání žen a dětí | |
15. dubna 2008 – 10. května 2008 | Jiří Vlach | |
18. března 2008 – 12. dubna 2008 | Zuzana Skalníková | |
13. února 2008 – 15. března 2008 | Dino Čečo | |
27. listopadu 2007 – 31. ledna 2008 | Hana Čápová |
Výstavy 2007
27. listopadu 2007 – 31. ledna 2008 | Hana Čápová | |
01. listopadu 2007 – 24. listopadu 2007 | Martin Patřičný | |
03. října 2007 – 27. října 2007 | Iva Hűttnerová | |
04. září 2007 – 29. září 2007 | Vladimír Jelínek | |
05. června 2007 – 30. června 2007 | Michaela a Ladislav Kuklíkovi | |
02. května 2007 – 02. června 2007 | Katarína Vavrová | |
24. dubna 2007 – 28. dubna 2007 | Linda Waber | |
27. března 2007 – 21. dubna 2007 | Jana a Jiří Boudovi | |
27. února 2007 – 24. března 2007 | Naivní malba a grafika |
Výstavy 2006
28. listopadu – 31. prosince
Vlastimil Zábranský – obrazy
28. listopadu – 31. prosince
Blanka Voldřichová – sochy
31.října – 25. listopadu 2006
ISŠ Turnov – stříbrné šperky
31.října – 25. listopadu 2006
Michaela Lesařová – Roubíčková – grafika
3.října – 28. října 2006
Karol Felix
5.září – 30. září 2006
Petra Adámková
6. června – 31. srpna 2006
Josef Werner
2. května – 3. června 2006
Ivan Baborák
25. duba – 29. dubna 2006
Jan Vlček – obrazy
Lenka a Luděk Novákovi – fotografie
Doteky Vietnamu (Dny vietnamské kultury ve Slaném)
4. dubna – 22. dubna 2006
Josef Liesler – grafiky
7. března – 1. dubna 2006
Karel Maleček – obrazy
31. ledna – 4. března 2006
Karel Beneš – litografie
Výstavy 2005
1. 2. – 26. 2.
Petr Ptáček – obrazy, kresby, grafika
28. 2. – 26. 3.
Jiří Suchý – kresby, grafika
29. 3. – 7. 5.
Daniela Benešová – obrazy, kresby, grafika
10. 5. – 28. 5.
Zdeněk Netopil – obrazy, grafika
31.5. – 25. 6.
Karel Hlava – obrazy, plastiky
6. 9. – 1. 10.
Karel Demel – grafika
4. 10. – 29. 10.
Jindřich Ulrich – miniatury
1. 11. – 26. 11.
Marina Richter – grafika, Tomáš Procházka, Petr Šťastný – šperky
29. 11. – 31. 12.
Jiří Mocek – obrazy
Výstavy 2004
6. 1. – 31. 1.
Jiří Anderle – grafika
3. 2. – 28. 2.
Pavel Sedláček – obrazy
2. 3. – 27. 3.
Jana Mikysková – obrazy, keramika
29. 3. – 24. 4.
Kája Saudek – obrazy
27. 4. – 29. 5.
Emma Srncová – grafika
1. 6. – 26. 6.
Bohumil Nečas – obrazy
Helena Jiráková – porcelánové konvice
7. 9. –2. 10.
Jan Odvárka – obrazy, akvarely
5. 10. – 30. 10.
Jana Boudová – grafika
2. 11. – 27. 11.
Ladislav Kuklík – grafika
30.11. – 31.12.
Vlastimil Zábranský – obrazy
Jitka Kobrová – glyptika
Výstavy 2003
4. 3.-29. 3.
Adolf Born – grafika
31. 3.-5. 4. Dny norské kultury
Lofoty – Mgr. Vladimír Vojíř – fotografie
8. 4.-3. 5.
Markéta Podhůrská – obrazy, grafika
6. 5.-31. 5.
Hana Čápová – obrazy, grafika
3. 6.-28. 6.
Jiří Kryštůfek – sochy
Jan Vlček – obrazy
2. 9.-27. 9.
Vladimír Jelínek – obrazy, sklo
30. 9.-1. 11.
Václav Pokorný – obrazy
4. 11.-29.11.
Jindřiška Radová – porcelánové reliéfy a objekty
Šárka Radová – porcelánové objekty
4. 12.-31. 12.
Vendula Ratajová – obrazy
Výstavy 2002
26. 2.-30. 3.
Michaela Lesařová-Roubíčková – grafika
2. 4.-20. 4.
Petr Geisler – euro-japonská kaligrafie
Eva Jelínková – obrazy, objekty
Akihiro Kimura – sklo
23. 4.-1. 6.
Naivní a romantická malba a grafika
Emma Srncová – grafika
Iva Hűttnerová – grafika
Naděžda Kotrčová – obrazy
Barbora Štísova – obrazy, malby na skle
Markéta Podhůrská – grafika
Irena Třísková – obrazy, grafika
Miroslav Hrbáček – obrazy
Jan Škorka – obrazy
4. 6.-29. 6.
Vladimír Preclík – obrazy, objekty
3. 9.-28. 9.
Milan Novák – obrazy, rámy, design
1. 10.-26. 10.
Zdeněk Mézl – grafika
29. 10.-23.11.
František Ringo Čech – obrazy, grafika
Ivo Pešák – obrazy
26. 11.-31. 12.
Jiří Brázda – obrazy, grafika
Jaroslava Brázdová – plastiky
Výstavy 2001
27. 2. – 24. 3.
Tomáš Bím – grafika
27. 3. – 21. 4.
Zuzana Skalníková – obrazy
2. 5. – 26. 5.
Herbert Kisza – obrazy, grafika, plastiky
29. 5. – 14. 7.
Alena Hubičková – art protisy, obrazy, textilní koláže
4. 9. – 29. 9.
Pavel Sedláček – obrazy
2. 10. – 27. 10.
Jan Kavan – grafika
30. 10.-24.11.
Viktor Stříbrný – kresby, plastiky, užité umění
27. 11.-19. 1.
Vlastimil Zábranský – obrazy
Výstavy 2000
8. 2. – 4. 3.
Jaroslav Tyxa – obrazy, grafika
7. 3. –1. 4.
Kája Saudek – obrazy
4. 4. – 29. 4.
Barbora Jelínková – sklo, kresby
2. 5. – 27. 5.
Hana Čápová – obrazy, kresby, grafika
30. 5. – 24. 6.
Olga Vychodilová – grafika
6. 6. – 26. 6.
Olbram Zoubek – sochy
27. 6. – 2. 9.
Miloš Noll – akvarely, koláže, asambláže, frotáže
29. 8. – 2. 9. Kde je zakopaný… um.
tvorba osob po léčbě závislosti
5. 9. – 30. 9.
Eva Hašková – grafika
3. 10. – 28. 10.
Jan Škorka – obrazy
31. 10.-25.11.
Jiří Vlach – obrazy, grafika
28. 11.-31.12.
Petra Oriešková – obrazy, kresby
Výstavy 1999
2. 3. – 27. 3.
Iva Hüttnerová – grafika
30. 3. – 24. 4.
Vladimír Jelínek – sklo, obrazy, grafika
27. 4. – 19. 6.
Adolf Born – grafika
25. 5. – 19. 6. Skupina Týn 99
Vojtěch Adamec – sochy, obrazy
Marie Adamcová – keramika
Dana Raunerová – obrazy
Anna Vančátová – obrazy
Jan Samec – obrazy, keramika
Dušan Filip Škrášek – obrazy
7. 9. – 2. 10.
Jiří Ščerbakov – obrazy
5. 10.-30.10.
Josef Liesler – obrazy, grafika
2. 11.-27. 11.
Vendula Ratajová – obrazy
30. 11.-31.12.
Vlastimil Zábranský – obrazy
Výstavy 1998
3. 3. – 28. 3.
Emma Srncová – obrazy, grafika
31. 3. – 25. 4.
Jan Rapin – obrazy
28. 4. – 23. 5.
Marina Richter – grafika
26. 5. – 27. 6.
Jana Boudová – grafika
30. 6. – 5. 9.
Jiří Jaroch – fotografie
8. 9. – 26. 9.
Marie Adamcová – keramika, koláže
29. 9. – 17. 10.
Miroslav Houra – obrazy, grafika
20. 10.-21. 11.
Ladislav Kuklík – grafika
24. 11.-31.12.
Zdeněk Kleindienst – obrazy
16. 12.-23.12.
Sergei Soumin – keramika
Výstavy 1997
18. 1. – 15. 2.
Standa Berkovec – Nepálské inspirace
18. 2. – 1. 3.
Luboš Plachý – fotografie
3. 3. – 29. 3.
Kája Saudek – obrazy
1. 4. – 26. 4.
Bohumil Nečas – obrazy
6. 5. – 31. 5.
Vladimír Komárek – obrazy, grafika
3. 6. – 28. 6.
Pavel Sedláček – kresby
2. 9. – 27. 9.
Blanka Voldřichová – sochy
Oldřich Michael Brož – obrazy
30. 9.- 25. 10.
Jiří Bouda – grafika
28. 10.-22. 11.
Oldřich Kulhánek – grafika
Viki Odstrčil – dřevěné plastiky
25. 11.-23. 12.
Bohuslav Valenta – obrazy
Výstavy 1996
5. 3. – 30. 3.
Kája Saudek – obrazy
2. 4. – 30. 4.
Karel Maleček – obrazy
7. 5. – 1. 6.
Hana Čápová – grafika
4. 6. – 29. 6.
Zdeněk Větrovec – obrazy, kresby, grafika
10. 9. – 28. 9.
Jaroslav Novák – obrazy, kresby, grafika
1. 10. – 26. 10.
Václav Pokorný – obrazy
Krystyna Černá – figurální dřevořezby
29. 10. – 23. 11.
Karel Demel – grafika
3. 12. – 23. 12.
Vlastimil Zábranský – obrazy
Hana Štroblová – figurální keramika
Výstavy 1995
19. 9. – 14. 10.
Vojtěch Adamec – sochy, kresby
17. 10. – 11. 11.
Bohuslav Valenta – obrazy
14. 11. – 23. 12.
Vlastimil Zábranský – obrazy